Klikněte na plakáty a budete přesměrování na přímý nákup vstupenek:

Vašo Patejdl a Jakub Smolík

Dvě velké pop legendy na společném koncertě v Trenčíně a následně v Bratislavě. Poprvé na Slovensku!!!

08.května 2020
Piano Club

09.května 2020
Ateliér Babylon

Vašo Patejdl a Jakub Smolík na společném pódiu. Unikátní koncerty, které nejen potěší, ale i pohladí.

Slovenskou hvězdu Vašo Patejdla jistě nemusíme představovat slovenskému, ani českému publiku. Zakladatel poprockové skupiny Elán v roce 1985 odstartoval velmi úspěšnou sólo kariéru a podílel se na tvorbě mnoha domácích, ale i zahraničních zpěváků, jako například Beáta Dubasová, Marika Gombitová, Heidi Janků a hudební skupina Banket.

Proslavil se písněmi v úspěšném muzikálu Fontána pro Zuzanu a hity jako například Nepriznaná, Ak nie si moja, Voňavky dievčat nebo Umenie žiť, znají všechny věkové kategorie.

Jakub Smolík se na scéně objevil už v roce 1975 a se skupinou Travaléři si podmanil českou hudební scénu. Po čase se vydal na sólo dráhu, která sklidila obrovský úspěch. Spolupracoval s mnoha velkými umělci, jako například Marta Stravová, Martina Formanová, Lukáš Vaculík, Miroslav Moravec, Šárka Tomanová, Michal David a mnozí jiní.

Na kontě má řadu skvělých písní, jako například Říkej mi táto, Až se ti jednou bude zdát, Haleluja, Ave Maria nebo Jen blázen žárlí. V roce 2003 získal cenu Český slavík v kategorii Skokan roku.